Kobra

KOBRA kefy logoRakúska firma Kobra vyrába od roku 1888 rôzne druhy kief. V dnešnej dobe je majiteľom firmy a vedúcim v oblasti výroby už štvrtá generácia rodiny Brandtnerovcov. Firma Kobra je vedúcim lídrom na trhu s hygienickými čistiacimi pomôckami v Európe.Kobra so svojou vysokou kvalitou výrobkov a veľmi širokým výberom štandardných, ako aj špeciálnych kief, vie vyhovieť vo všetkých odvetviach potravinárskeho ale aj iného priemyslu.

HACCP a IFS

Výrobky Kobra sú na slovenskom trhu dostupné od roku 1998 a vysokou kvalitou i farebným odlíšením zapadajú do hygienického systému HACCP a IFS, ktorý je požadovaný európskou úniou ako aj legislatívou Slovenskej republiky.

Pre svoju odolnosť voči chemikáliám, čistiacim prostriedkom, teplotám do 130°C a vysokou trvácnosťou je požadovaná u mnohých firiem na Slovensku. Veľkou výhodu pre firmy je, že nemusia nakupovať čistiace a pracovné pomôcky tak často, ako iné výrobky nízkej kvality.Hygienické kefy a pracovné náradie Kobra majú 1-1,5 ročnú životnosť pri pravidelnom používaní, čo má dopad na úsporu času, energie a hlavne financie.

Kvalita KOBRA kefy

Kvalitu výrobkov Kobra oceňujú hlavne zamestnanci a to najmä kefy na drhnutie podlahy, zmetáky, stierky na podlahu alebo stoly, nerezové a plastové špachtle, plastové lopatky, zmetáky s rúčkou, alebo veľmi praktické držiaky na násady. Všetky tieto, ale aj ďalšie pomôcky im uľahčujú prácu pri pravidelnom udržiavaní čistoty a hygienického systému na pracovisku.

Spolu s firmou Kobra sme veľmi flexibilní a ústretoví pri riešení problémov vo všetkých odvetviach. So strojovým parkom a výrobnou technológiou, ktorá je silným zázemím firmy, sme schopní rýchlo reagovať na požiadavky zákazníka.Týka sa to hygienických, ale aj špeciálnych kief vyrobených na mieru.V neposlednom rade treba spomenúť rozšírenie firmy Kobra o čistiace stroje na pekárenské plechy. Jedná sa o veľmi inovatívne stroje, schopné vyčistiť všetky druhy plechov rôznych rozmerov.

História firmy KOBRA detailne tu.

 

Stránka 1 z 24 - 415 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 24 - 415 položiek celkom