O spoločnosti

logo-ladislav-nemeth-mladsi

Sme malá rodinná firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998 v oblasti hygienických čistiacich pomôcok. Zastupujeme rakúsku firmu KOBRA s celým jej sortimentom výrobkov na slovenskom trhu, a to pod názvom Ladislav Németh - mladší.

Rakúska firma KOBRA vyrába od roku 1888 kefy rôzneho druhu, tvaru a farby na rôzne použitie vo viacerých priemyselných oblastiach.

Značka KOBRA je dnes súčasťou skupiny KOTI, ktorá je jednou z najväčších výrobcov kief na svete. Je vedúcim lídrom s hygienickými a technickými kefami a vo svojich 9 výrobných prevádzkach v rôznych krajinách sveta vyrába kefy všetkého druhu.

Vysokou kvalitou výrobkov a veľmi širokým výberom štandardných, ako aj špeciálnych pomôcok vyhovuje potrebám a požiadavkám vo všetkých odvetviach potravinárskeho, farmaceutického, strojárskeho, aj iného priemyslu.

Výrobky pod zn. KOBRA sú na slovenskom trhu dostupné od roku 1998. Vysokou kvalitou i farebným odlíšením zapadajú do hygienického systému HACCP a IFS, ktorý je požadovaný Európskou úniou, ako aj legislatívou Slovenskej republiky. Pre svoju vysokú odolnosť voči chemikáliám, čistiacim prostriedkom a teplote do 130°C sú žiadané v mnohých výrobných spoločnostiach na Slovensku.

Kvalitu výrobkov KOBRA oceňujú predovšetkým zamestnanci. S pracovnými pomôckami KOBRA sa pracuje ľahko a spoľahlivo. Zamestnanci podávajú s menším úsilím väčší výkon, čo šetrí ich samých, aj ich čas. Veľmi obľúbené sú najmä kefy na drhnutie podlahy, zmetáky, stierky na podlahu alebo stoly, nerezové a plastové špachtle, plastové lopatky, zmetáky s rúčkou, alebo veľmi praktické držiaky na násady. Všetky tieto, ale  aj ďalšie pomôcky  im uľahčujú tak prácu vo výrobe, ako aj udržiavanie čistoty na pracovisku v súlade s vyhovujúcim hygienickým systémom.

Sme flexibilní a ústretoví pri riešení problémov vo všetkých odvetviach a schopní rýchlo reagovať na požiadavky zákazníka. Týka sa to hygienických, ale aj špeciálnych kief vyrobených na mieru podľa špecifických požiadaviek zákazníka.

Počas našej pôsobnosti na slovenskom trhu sme si postupne vybudovali silné miesto aj medzi dodávateľmi jednorazového oblečenia ako nitrilové rukavice, PP plášte, PP čiapky, návleky na obuv a rukávniky, rúška, masky a PE zástery. Z ochranného oblečenia dodávame vysokokvalitné pracovné zástery, ochranné rukavice, termo oblečenie, pracovnú obuv,  gumené čižmy a pod. A tiež je to široká škála detekovateľných výrobkov, ktoré je priam nutné používať vo viacerých oblastiach potravinárskeho priemyslu, keďže značne prispievajú k ochrane potravín a spotrebiteľa.