O spoločnosti

logo-ladislav-nemeth-mladsiVážený zákazník,
dovoľte mi, aby som sa Vám na úvod predstavil. Moje meno je Ladislav Németh mladší a od roku 1998 som zastupoval firmu, ktorá sa zaoberala hygienou v potravinárskom priemysle. V júni roku 2006 nastali organizačné zmeny, a od 26. 6. 2006 zastupuje rakúsku firmu KOBRA na Slovensku výhradne firma Ladislav Németh - mladší.

Rakúska firma KOBRA vyrába od roku 1888 rôzne druhy kief. V dnešnej dobe je majiteľom firmy a vedúcim v oblasti výroby už štvrtá generácia rodiny Brandtnerovcov. Firma KOBRA je vedúcim lídrom na trhu s hygienickými čistiacimi pomôckami v Európe. KOBRA so svojou vysokou kvalitou výrobkov a veľmi širokým výberom štandardných, ako aj špeciálnych kief, vie vyhovieť vo všetkých odvetviach potravinárskeho, ale aj iného priemyslu.

Výrobky KOBRA sú na slovenskom trhu dostupné od roku 1998 a vysokou kvalitou i farebným odlíšením zapadajú do hygienického systému HACCP a IFS, ktorý je požadovaný európskou úniou ako aj legislatívou Slovenskej republiky.

Pre svoju odolnosť voči chemikáliám, čistiacim prostriedkom, teplotám do 130°C a vysokou trvácnosťou je požadovaná u mnohých firiem na Slovensku. Veľkou výhodu pre firmy je, že  nemusia nakupovať čistiace a pracovné pomôcky tak často, ako iné výrobky nízkej kvality. Hygienické kefy a pracovné náradie KOBRA majú 1-1,5 ročnú životnosť pri pravidelnom používaní, čo má dopad na úsporu času, energie a  hlavne financie.

História firmy KOBRA detailne tu.

kobrakefy-kolektiv-01

Kvalitu výrobkov KOBRA oceňujú hlavne zamestnanci a to najmä kefy na drhnutie podlahy, zmetáky, stierky na podlahu alebo stoly, nerezové a plastové špachtle, plastové lopatky, zmetáky s rúčkou, alebo veľmi praktické držiaky na násady. Všetky tieto, ale  aj ďalšie pomôcky  im uľahčujú prácu pri pravidelnom udržiavaní čistoty a hygienického systému na pracovisku.

Spolu s firmou KOBRA sme veľmi flexibilní a ústretoví pri riešení problémov vo všetkých odvetviach. So strojovým parkom a výrobnou technológiou, ktorá je silným zázemím firmy, sme schopní rýchlo reagovať na požiadavky zákazníka.Týka sa to hygienických, ale aj špeciálnych kief vyrobených na mieru.V neposlednom rade treba spomenúť rozšírenie firmy Kobra o čistiace stroje na pekárenské plechy. Jedná sa o veľmi inovatívne stroje, schopné vyčistiť všetky druhy plechov rôznych rozmerov.

V ponuke pre potravinársky priemysel je ďalej jednorázové  oblečenie, vysokokvalitné pracovné zástery, ochranné rukavice a zástery proti porezu, termo oblečenie, pracovná obuv a gumené čižmy.

Za skúsenosti z potravinárskej oblasti, ktoré sme získali počas rokov spolupráce, vďačíme ľuďom, ktorí obetavo a s nasadením vykonávajú svoju prácu a snažia sa o stále dosiahnutie vyššej kvality výroby ich výrobkov aj napriek tomu, že pri finančných rozpočtoch to nie je vždy ľahké. A aj touto cestou sa im chcem poďakovať.

Teším sa na našu ďalšiu  spoluprácu.

Ladislav Németh ml.
majiteľ firmy

kobrakefy-kolektiv-02

HISTÓRIA 

2014

  • Výstava GASTRO DANUBIUS Incheba

2011

  • Predaj prvého stroja na čistenie pekárenských plechov

2010

  • Zastúpenie spoločnosti DETECTAMENT

2006

  • Výhradné zastúpenie značky KOBRA na Slovensku
  • Založenie spoločnosti